Auto Szrot - Autopacz

autopacz logo
Przejdź do treści

Auto Szrot

Start

Szrot samochodowy Wrocław

Oferujemy wiele części do samochodów marki BMW, Audi, Seat, Skoda. W naszej ofercie głównie znajdują się importowane części z Wielkiej Brytani lub innych państw w Europie. Samochody te przestały byc eksploatowane w swoich krajach. Często były to pojazdy powypadkowe, lub ich naprawa w danym kraju była nie rentowna.

Naszą pełną ofertę mogą Państwo znaleść przechodząc do sklepu Online. Wyszukiwanie części jest bardzo proste. Można przeglądać poszczególne kategorie lub po prostu wpisać numer seryjnu oryginału w wyszukiwarce.

Recykling Pojazdów

Pomimo sprzedaży części samochodowych używanych nie jesteśmy jednak stacją demontażu pojazdów. Wiele klientów poszukuje placów na którym stoją samochody do rozbiórki lub częściowo rozebrane z których mogliby sobie coś odkręcić albo uciąć. Ustawa o recyklingu pojazdu zakazuje takiego typu handlu, a samodzielna rozbiórka samochodu bez odpowiednich pozwoleń jest zakazana.

Części samochodowe - Rynek w Polsce

W związku z tym na dzień dzisiejszy mamy dwa typy firm.
Pierwsza z nich to stacje domontażu pojazdów. W takich firmach możemy pozostawić swój stary samochód do recyklingu i otrzymać komplet dokumentów potrzebnych do wyrejestrowania pojazdu. Następnie w ofercie możemy znaleść części do samochodów zazwyczaj starych np. Golf 3 itp.

Drugi typ firm to specjalizujące się jedynie częściami używanymi. Do takich typów działaności należy wałaśnie nasza firma Autopacz. Kupujemy części samochodowe hurtowo od stacji demontazu pojazdów, zazwyczaj mieszczących się za granicą, następnie sprzedajemy je detalicznie. Dzięki temu możemy zająć się częściami samochodowymi także do nowszych samochodów.


Wróć do spisu treści