Autopacz - Używane silniki i skrzynie biegów - Autopacz

autopacz logo
Przejdź do treści

Autopacz - Używane silniki i skrzynie biegów

używane silniki obraz 1Używane silniki samochodowe
Autopacz od ponad pięciu lat zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną używanych silników samochodowych. Duży wybór oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że wiele klientów korzysta z naszych usług. Specjalizujemy się we wszystkich markach, dieslach oraz silnikach benzynowych. Stale rozwijając się, możemy zapewnić Państwu usługę kompleksową:

  • odbiór uszkodzonego samochodu
  • diagnostykę samochodu
  • dobór odpowiedniego silnika
  • wymianę silnika
  • wymianę części eksploatacyjnych (paski, napinacze, świece itd.)
  • gwarancję na 3 miesiące
Zakup używanego silnika wraz z wymianą
Wymiana silnika kompleksowa to bezpieczeństwo dla klienta. Decydując się na ten rodzaj usługi, unikniesz ewentualnej przepychanki pomiędzy sprzedającym silnik a mechanikiem, w razie problemów z prawidłowym działaniem nowej jednostki. Oddajesz samochód uszkodzony i odbierasz całkowicie sprawny. Dzięki kompleksowej usłudze zyskujesz 3 miesięczną gwarancję.

Sprawdzenie silnika przed demontażem
Sprawdzenie silnika przed demontażem jest dla nas najważniejszą kwestią. Zajmujemy się mechaniką pojazdową od lat, jesteśmy w stanie określić czy dana jednostka nadaje się jeszcze do ponownego montażu. Znamy wszystkie bolączki popularnych silników, dlatego też wiemy co sprawdzać. Podczas takiego testu spisujemy również przebieg, czasami uda się również zdobyć książeczkę serwisową! Są sytuajce, kiedy silnika nie da się odpalić, np. wypadek, podczas którego ucierpiała elektryka itd. Wtedy nasz klient jest poinformowany o tym fakcie i znany jest nam tylko przebieg.

Używane silniki obraz 2Silniki z Anglii
Jesteśmy legalnym, bezpośrednim importerem używanych silników samochodowych z Anglii. Po brexicie, import przysłowiowego ,, agnglika " został mocno ograniczony. Niektóre firmy podejmują jednak ryzyko i próbują sprowadzić całe samochody nielegalnie.
Ciężarówkę z powyższego zdjęcia zatrzymano na niderlandzko-niemieckiej granicy. Niemieckie oraz niderlandzkie służby prowadziły tam wspólną akcję kontrolną, która była prowadzona pod kątem nielegalnego transportu odpadów. Polska ciężarówka została zatrzymana ze względu na to, że znajdowały się na niej samochody, które zostały wycofane z użytku. Służby kontrolujące dodatkowo zaliczyły je jako odpad niebezpieczny, gdyż w samochodach znajdowały się płyny eksploatacyjne, akumulatory i poduszki airbag. Z pewnością będzie prowadzone dochodzenia za nielegalny transportu odpadów. Gównie będzie odpowiedzialny odbiorca oraz nadawca odpadów. Bez kary nie pozostanie również przewoźnik.
W związku z powyższym kupuj silniki i inne części samochodowe tylko z legalnego źródła.

Rermont silnika, czy to się jeszcze opłaca?
Dzisiaj remont kapitalny jednostki napędowej jest całkowicie nieopłacalny, a jego skuteczność bywa różna, w zależności od wiedzy mechanika oraz jakości zastosowanych komponentów. Autopacz oferuje Państwu silniki z przebiegami nie większymi niż 150 - 170 tys. kilometrów co sprawi, że w Twój samochód przejedzie jeszcze śmiało wiele kilometrów. Często można u nas zakupić jednostki, szczególnie benzynowe ze znikomym przebiegiem np. poniżej 100 tys. kilometrów. Kupując oryginalny silnik, klient ma pewność, że wszystkie zamontowane komponenty w silniku są oryginalne, gdyż w Anglii drobna usterka wyklucza całkowicie pojazd z eksploatacji.

Używane silniki - Gwarancja
Na wszystkie silniki oraz skrzynie biegów otrzymują Państwo gwarancję 30 dniową, jeżeli jednak silnik zostanie wymieniony w naszym warsztacie gwarancja zostaje przedłużona do 3 miesięcy.

używane silniki samochodowe obraz 3Zakup i załadunek silnika
Przy zakupie silnika nie musicie się Państwo matrwić o jego załadunek. Dysponujemy dwoma widlakami i jesteśmy do Waszej dyspozycji. Na czas transportu olej z silnika zostaje wypuszczony. Jeżeli jednak zdecydujesz się przyjechać samochodem prywatnym warto zabezpieczyć bagażnik np. kartonem.          
Wróć do spisu treści