Samochód do Ślubu

autopacz logo
obraz 1
Przejdź do treści

Samochód do Ślubu

Autopacz
Opublikowane w Autopacz · 20 Wrzesień 2020
Tags: autosamochoddoslubuwesela
Samochód do ślubu
W ten wyjątkowy dzień jakim jest ślub warto zadbać o wszystkie szczegóły. Jednym z nich jest samochód, którym pojedziecie do ślubu a później na wesele. Jest to element o którym będą rozmawiać Wasi goście. Fotograf zapewne wykona wiele zdjęć na których samochód będzie jednym z bohaterów tego dnia. W uznaniu wielu osób większy podziw wzbudzają samochody zabytkowe, których nie da się kupić po prostu na ,,klik".

Samochód weselny
Samochód którym pojedziecie na wesele powienien być odpowiednio przygotowany. Przede wszystkim musi być starannie umyty i posprzątany. Bardzo ważnym elementem jest czystość dywaników na których nie powinny się znaleźć odciski butów poprzednich gości. Dodatkowym atutem jest przystrojenie w postaci kwiatów na masce i wstążkach na klamkach. Tablice rejestracyjne ,,młoda para" to także podstawa.
obraz 1obraz 2obraz 12

Auto Ślubne
Nasza oferta auta ślubnego jest kompleksowa. Podpisujesz umowę z pewną firmą, dzięki temu masz pewność, że samochód pojawi się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Usługa którą wykonujemy jest kompleksowa. Po naszej stronie jest całe przygotowanie samochodu, łącznie z przystrojeniem. Bez żadnych zmartwień i ukrytych kosztów. Możesz być pewien, że po przejechaniu z kościoła  na salę weselną nie powiemy, że musisz dopłacić 12 zł za paliwo... uwierz mi, że o takich przypadkach słyszałem.
obraz 5

Nasza propozycja samochodu do Ślubu - Citroen 2CV
Jesteśmy w posiadaniu pięknie utrzymanego i wyjątkowo zadbanego Citroena 2 CV. Praktycznie wszystkie elementy zostały pozostawione oryginalne. Cały samochód został na nowo polakierowany, fotele i wnętrze na nowo obszyte. Auto prezentuje się pięknie i wzbudza podziw.

Wynajmen samochodu do ślubu - nasza oferta
  • Na terenie Wrocławia
Kompleksowa usługa w cenie 500 zł, w tym:
- podjazd po Pana Młodego
- przejazd do Panny Młodej
- przejazd do Urzędu Stanu Cywilnego lub kościoła

  • Do 20 km od Wrocławia
Do ceny podstawowej najeży doliczyć koszt lawety w wysokości 100 zł
  • Powyżej 20 km od Wrocławia
Do ceny podstawowej należy doliczć 1,5 zł za kilometr licząc w dwie strony

Citroen 2VC - o aucie
Samochód został przedstawiony światu w 1948 roku i produkowano go przez ponad 40 lat. 2CV stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych samochodów na świecie. Do dnia dzisiejszego zachowały się tylko nieliczne egzemplarze w tym nasz. Z miłą chęcią wypożyczamy go komercyjnie na imprezy okolicznościowe. Bardzo wiele osób kojarzy ten samochód z Louis de Funes.
obraz 6

Samochód do ślubu od Autopacz
Gwarantujemy Wam:
- punktualność
- profesjonalne przygotowanie samochodu do imprezy
- odpowiednie ubranie kierowcy - wysokiej klasy garnituj itd

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Samochód do Ślubu Wrocław https://www.samochod-do-slubu-wroclaw.pl

Już niedługo w ofercie nowy samochód do Ślubu
Będzie to również Citroen 2CV, jednak ten w kolorze białym. Będzie istniała możliwośc wypozyczenia dwóch samochodów na raz. Pani młoda i Pan młody będą mogli zjechać się dwoma samochodami np. pod kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego.
obraz 13

obraz 8


0
recenzje

Wróć do spisu treści